Amerika'dan almış olduğum ehliyetimi Türk makamlarına başvurarak çevirmek istediğimde sürecin ne kadar uzun olduğunu görünce ben de yeni ehliyet almak için başvurmak adına araştırma yapmaya başladım. İnternet üzerinden ulaştığım Maltepe Akademi'yi iyi ki bulmuşum.

Herşeyin gereksiz şekilde karışık hale getirildiği, kimsenin işini doğru düzgün takip etmeyip hep son anda yeni sürprizler çıkartmaya hazır olan canım Türkiye'mde iyi ki Cihan ve Yasin Hoca'larla yolum kesişmiş. Etikleri olan, kursiyeri bir para aracı olarak görmeyip, birlikte başarmak için yürüyen iki güzel insanla tanışmıştım.

Baştan sona profesyonel işe yaklaşım tarzlarını dostluk dozunu da o kadar iyi içine katarak ortaya koyuyorlar ki. İlk imza atma anınızdan itibaren her konu en ince detayına kadar anlatılıyor, bilgilendirmeler eksiksiz şekilde hem telefon hem de diğer online mecralar üzerinden sürekli yapılıyor ve en güzel tarafı ise sanki 40 yıllık arkadaşınızla beraber bir hazırlık içindeymişsiniz gibi çok rahat hissediyorsunuz.

Cihan Hoca ve Yasin Hoca, herşey için sonsuz teşekkürler. Artık Maltepe'ye her yolum düştüğünde mutlaka çayınızı içmeye uğrayacağım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Burak Gurpinar

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!