Maltepe Akademi
Maltepe Akademi Sürücü Kursu 2004 yılından bugüne kadar genç ve dinamik yapısıyla devamlı yeniliklere açık, sektörde yaptıklarının rakipleri tarafından takip edilen öncü sürücü kursudur. Gerek ehliyet eğitimleri gerekse özel direksiyon dersi alanında başarısı büyük fırsat siteleri (grupfoni, şehirfırsatı) tarafından farkedilmiş türkiyede ilk defa özel direksiyon dersi kampanyası kursumuz aracılığı ile yapılmış ve iki gün içinde 800 ders satışı yaparak bir rekor kırmıştır.
Özel direksiyon derslerimizde her ay ehliyet kaydımız kadar öğrencimiz bulunmakta olup Avrupa yakasından Gebzeye İstanbulun her noktasından öğrecimiz bulunmaktadır.
 
Direksiyon sınavında yapılan son değişikliklerle ehliyet alırken alınan direksiyon derslerinin önemi dahada artmış verdiğimiz direksiyon eğitimlerinde birebir eğitim imkanı ile diğer ilçelerden de gelip kayıt yaptıran kursiyerlere teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Burada amacın sadece ehliyet almak olmadığını aynı zamanda akan trafikte araç kullanabilecek duruma gelerek diğer sürücülere örnek bir birey olmanız gerektiğini unutmamalıyız.
Dürüst çalışma anlayışı ve en önemlisi güven en değer verdiğimiz prensibimizdir. Çünkü biliyoruzki güven olmadan uzun bir işletme hayatı kesinlikle olamaz. Saygılar..
 
Maltepe Akademi Sürücü Kursu

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!