Özel Direksiyon Kursu
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ | AKADEMİ SÜRÜCÜ KURSU

Bu işe yıllarını vermiş hocalarımızla şuan istanbul genelinde en çok tercih edilen ve en çok özel direksiyon dersi veren kurumların başında gelmekteyiz. Bu güne kadar 4300 kişi kayıtlı özel ders öğrencimizle, 14 bin saat kadarda direksiyon ders saatine ulaşmış bulunmaktayız. Anadolu yakasında olmamıza rağmen gerek avrupa yakası gerekse de dilovası, gebze, yalova gibi semtlerden de gösterilen ilgi bizi fazlasıyla memnun ve onure etmektedir.

EĞİTİMLER HANGİ SAATLER ARASI YAPILMAKTA ?
Direksiyon eğitim programı tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, haftanın her günü (Perşembe Hariç) akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 09:00 akşam 18:00'e kadar eğitimler verilmektedir.

Randevu programı hafta sonlarıda dahil 09:00-11:00 , 11:00-13:00 , 14:00-16:00 , 16:00-18:00 saatler arasında olmaktadır.

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM ?
Gelmek istediğiniz gün ve saati, kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz ancak randevunun yazılabilmesi için mutlaka kaç ders randevu alınacaksa ücreti ödenmiş olması gerekmektedir. Nakit, Eft , Havale veya K.Kartı tek çekim veya K.Kartı taksitli olarak ödenebilir.
EĞİTİMLER NEREDE BAŞLIYOR VE NEREDE BİTİYOR ?
Eğitimler kursumuzun önünde başlıyor ve yine kursumuzun önünde bitmektedir. Kursumuzda eğitimler çok yoğun olduğundan başka noktalardan alma hizmeti veremiyoruz.
EĞİTİMLER NEREDE YAPILMAKTA ?
İlk olarak trafiğin daha müsait alanlarında kullanılmakta daha sonra kişinin durumuna göre trafiğin daha yoğun olduğu minibüs yolu, e5 gibi yollarada sürüş yapmaktayız. Kişi eğitim programı bitmeden iyi bir duruma gelmişse kullanmış olduğunuz güzergahlara gidilerek (ev-iş-okul vb.) güveninizi arttırmayı hedeflemekteyiz. Genel olarak eğitimlerimiz Anadolu yakasında minibüs yolu, E5 karayolu, bağdat caddesi ve ara sokaklarda gerçekleştirilmektedir.
KAÇ SAATTE TRAFİĞE ÇIKABİLİRİM ?
Kişinin tek başına araç kullanacak duruma gelmesi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 saati bulmaktadır. Otomatik vitesli araçlarda bu süre biraz daha kısa sürebilir.
PAKET PROGRAMDA HANGİ EĞİTİMLER VAR ?
10 Saatlik programda akan trafikte sahilyolu, minibüs yolu, bağdat cad,e5,dar ara sokaklar ve iki araç arasına park çalışması (yan ve dikine park çalışması) yapılacaktır. Eğitim süresince kişi aşırı heyecanlı ise e5 gibi daha hızlı gidilen yollarada sıkıntılar yaşıyorsa veya parkda başarılı olamamışsa eğer isterse indirime girmiş ücretten faydalanıp eğitime devam edebilir. Daha çok kullanacağınız istikametleri eğitimler sırasında bizimle paylaşırsanız durumunuza göre o yönlerede gidilebilir.
KENDİ ARACIMDA EĞİTİM ALABİLİRMİYİM ?
İlk alıcağınız ders mutlaka kurs aracında olmalı direksiyon hocamız sizin durumunuzu mutlaka görmeli ve sizin yandan müdahaleye gerek olmadan kendinizi ve aracınızı tehlikeye düşürmeyecek sürüş beceriniz varsa o zaman kendi aracınızda eğitime çıkılmaktadır. Kendi aracınızda verilen eğitimin fiyatı değişmemektedir.
 
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ÜCRETLERİ

(2018-2019 EĞİTİM YILI GÜNCEL FİYATLARIMIZDIR.)     

Direksiyon Dersi Fiyatları

Nakit veya K.Kartı tek çekim

İş bankası ve Ziraat bankası Maximum kartlara taksit

Bonus veya World kartlara taksit

Otomatik vites direksiyon dersi tek ders

90 TL 90 TL vade farksız 4 taksit

Düz vites direksiyon dersi tek ders

90 TL 90 TL vade farksız 4 taksit

10 ders otomatik vites eğitimi paket fiyatı

800 TL

800 TL vade farksız 4 taksit

35 TL Vade farkı ile taksit

139.1x6 = 835

10 ders düz vites eğitimi paket fiyatı

800 TL

800 TL vade farksız 4 taksit

35 TL Vade farkı ile taksit

139.1x6 = 835

 Bir dersimiz 50 dk dır. Eğitimlerimiz günde 2 ders saati olarak düzenlenmektedir. Paket program dahilinde indirime girmiş eğitim ücretleri kaç saat alınacaksa tamamı peşin veya kredi kartı ile ödenmelidir.


Otomatik vites aracımız mevcuttur. Otomatik vitesli araçla araba kullanma eğitimi verilir.

NOT : Araçlarımız 2017 model Clio , Otomatik vites aracımız 2015 model Hyundai Accent Blue'dur.

Ehliyet ve özel direksiyon dersi almış öğrencilerimizin yazmış oldukları yorumlar bu bölümdedir sizde aldığınız eğitimden sonra olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Otomatik araçlarda park konusunda yardımcı olacağını düşündüğümüz Dr. Parking 4 oyunu tavsiyemizdir.
 

APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ             GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ

Direksiyon hakimiyeti konusunda yardımcı olacağını düşündüğümüz Racing in Car oyunu tavsiyemizdir.


APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ             GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ


Yorumlar İçin Tıklayınız.

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!