Maltepe Akademi Sürücü Kursu

Bizi daha yakından tanıyın...


Maltepe Akademi Sürücü Kursu 2004 yılından bugüne kadar genç ve dinamik yapısıyla devamlı yeniliklere açık, sektörde yaptıklarının rakipleri tarafından takip edilen öncü sürücü kursudur.

Gerek ehliyet eğitimleri gerekse özel direksiyon dersi alanında başarısı büyük fırsat siteleri (grupfoni, şehirfırsatı) tarafından farkedilmiş türkiyede ilk defa özel direksiyon dersi kampanyası kursumuz aracılığı ile yapılmış ve iki gün içinde 800 ders satışı yaparak bir rekor kırmıştır. Özel direksiyon derslerimizde her ay ehliyet kaydımız kadar öğrencimiz bulunmakta olup Avrupa yakasından Gebzeye İstanbul'un her noktasından öğrecimiz bulunmaktadır.

Direksiyon sınavında yapılan son değişikliklerle ehliyet alırken alınan direksiyon derslerinin önemi daha da artmıştır. Verdiğimiz direksiyon eğitimlerinde birebir eğitim imkanı sağlıyoruz. Diğer ilçelerden gelip kayıt yaptıran kursiyerlerimize de teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Burada amacın sadece ehliyet almak olmadığını aynı zamanda akan trafikte araç kullanabilecek duruma gelerek diğer sürücülere örnek bir birey olmanız gerektiğini unutmamalıyız.

Dürüst çalışma anlayışı ve en önemlisi güven en değer verdiğimiz prensibimizdir. Çünkü biliyoruz ki güven olmadan uzun bir işletme hayatı kesinlikle olamaz. Saygılar..

Maltepe Akademi Sürücü Kursu

Yorumlar


Tüm Yorumlar

Videolar


Maltepe direksiyon sınavı yol güzergahı drone ile çekim. Maltepe direksiyon sınavı yol güzergahı drone ile çekim. Youtube Play
Dubalar arası park çalışması yeni Dubalar arası park çalışması yeni Youtube Play
2018 Direksiyon Sınavı araç bilgisi sorgulama bölümü 2018 Direksiyon Sınavı araç bilgisi sorgulama bölümü Youtube Play
Tüm Videolar
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?