Özel Direksiyon Dersi


Bu işe yıllarını vermiş hocalarımızla şuan İstanbul genelinde en çok tercih edilen ve en çok özel direksiyon dersi veren kurumların başında gelmekteyiz.

Bugüne kadar 5600  kişi kayıtlı özel ders öğrencimizle, 16 bin saat kadarda direksiyon ders saatine ulaşmış bulunmaktayız.

Anadolu yakasında olmamıza rağmen gerek Avrupa Yakası gerekse de Dilovası, Gebze, Yalova gibi çevre semtlerden de gösterilen ilgi bizi fazlasıyla memnun ve onure etmektedir. Küçükyalı direksiyon dersi

Özel Direksiyon Dersi Hakkında Soru & Cevap


Direksiyon eğitim programı tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, haftanın her günü (Perşembe Hariç) akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 09:00 akşam 18:00 e kadar eğitimler verilmektedir.


Randevu programı hafta sonlarıda dahil 09:00-11:00 , 11:00-13:00 , 14:00-16:00 , 16:00-18:00 saatler arasında olmaktadır.

Gelmek istediğiniz gün ve saati, kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz ancak randevunun yazılabilmesi için mutlaka kaç ders randevu alınacaksa ücreti ödenmiş olması gerekmektedir. Nakit, Eft , Havale veya K.Kartı tek çekim veya K.Kartı taksitli olarak ödenebilir.

Eğitimler kursumuzun önünde başlıyor ve yine kursumuzun önünde bitmektedir. Kursumuzda eğitimler çok yoğun olduğundan başka noktalardan alma hizmeti veremiyoruz.

İlk olarak trafiğin daha müsait alanlarında kullanılmakta daha sonra kişinin durumuna göre trafiğin daha yoğun olduğu minibüs yolu, e5 gibi yollarada sürüş yapmaktayız. Kişi eğitim programı bitmeden iyi bir duruma gelmişse kullanmış olduğunuz güzergahlara gidilerek (ev-iş-okul vb.) güveninizi arttırmayı hedeflemekteyiz. Genel olarak eğitimlerimiz Anadolu yakasında minibüs yolu, E5 karayolu, bağdat caddesi ve ara sokaklarda gerçekleştirilmektedir.

Kişinin tek başına araç kullanacak duruma gelmesi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 saati bulmaktadır. Otomatik vitesli araçlarda bu süre biraz daha kısa sürebilir.

10 Saatlik programda akan trafikte sahilyolu, minibüs yolu, bağdat cad,e5,dar ara sokaklar ve iki araç arasına park çalışması (yan ve dikine park çalışması) yapılacaktır. Eğitim süresince kişi aşırı heyecanlı ise e5 gibi daha hızlı gidilen yollarada sıkıntılar yaşıyorsa veya parkda başarılı olamamışsa eğer isterse indirime girmiş ücretten faydalanıp eğitime devam edebilir. Daha çok kullanacağınız istikametleri eğitimler sırasında bizimle paylaşırsanız durumunuza göre o yönlerede gidilebilir.

İlk alıcağınız ders mutlaka kurs aracında olmalı direksiyon hocamız sizin durumunuzu mutlaka görmeli ve sizin yandan müdahaleye gerek olmadan kendinizi ve aracınızı tehlikeye düşürmeyecek sürüş beceriniz varsa o zaman kendi aracınızda eğitime çıkılmaktadır. Kendi aracınızda verilen eğitimin fiyatı değişmemektedir.

Video Anlatımlar


Dik park, avm parkı, L park, geri park Dik park, avm parkı, L park, geri park Youtube Play
Yokuş kalkış, Rampada kalkış, dik rampa,dik yokuş kalkışı nasıl yapılır ? Yokuş kalkış, Rampada kalkış, dik rampa,dik yokuş kalkışı nasıl yapılır ? Youtube Play
Kör Nokta ne demek nasıl oluşur ? Kör Nokta ne demek nasıl oluşur ? Youtube Play
Şerit değiştirirken, geçiş ne zaman sağlanmalı ? Şerit değiştirirken, geçiş ne zaman sağlanmalı ? Youtube Play
Doğru ayna ayarı nasıl yapılır ? Doğru ayna ayarı nasıl yapılır ? Youtube Play
Otomatik vites direksiyon dersi 0216 352 09 99 Otomatik vites direksiyon dersi 0216 352 09 99 Youtube Play
Direksiyon Nasıl Çevirilir ? Direksiyon Nasıl Çevirilir ? Youtube Play
Paralel park (iki araç arasına) otomatik vites geri park etme Paralel park (iki araç arasına) otomatik vites geri park etme Youtube Play

Özel Direksiyon Dersi Ücretleri

(2024 Eğitim Yılı Güncel Fiyatlarımızdır.)


DİREKSİYON DERSİ FİYATLARI

1 DERS

PAKET
DÜZ VİTES DERS ÜCRETİ

  850 TL   

10 DERS 7500 TL NAKİT VEYA EFT
OTOMATİK VİTES DERS ÜCETİ   850 TL    10 DERS 7500 TL NAKİT VEYA EFT

Bir dersimiz 45 dk dır.

  • Eğitimlerimiz günde 2 ders saati olarak düzenlenmektedir.
  • Paket program dahilinde indirime girmiş eğitim ücretleri kaç saat alınacaksa tamamı peşin olarak ödenmelidir.
  • Otomatik vites aracımız mevcuttur. Otomatik vitesli araçla araba kullanma eğitimi verilir.

NOT:

  • Düz vites araçlarımız Renault Clio,
  • Otomatik vites araçlarımız Renault Clio 'dur.

Otomatik araçlarda park konusunda yardımcı olacağını düşündüğümüz;
Dr. PARKING 4 oyunu tavsiyemizdir.

APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ

Direksiyon hakimiyeti konusunda yardımcı olacağını düşündüğümüz;
RACING IN CAR oyunu tavsiyemizdir.

APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?