Teşekkürler Aldığım 6 dersin ardından trafikte rahatça araç kullanabiliyorum. Verdiği güven ve öğrettikleri için hocama teşekkürler.

Eda Keçeli

TEŞEKKÜRLER sizi internet safanızdaki yorumlarınızı okuyarak buldum, yinede aklımda hep bir acaba vardı. Fakat çok güzel bir eğitim aldım ve rahatlıkla trafiğe çıkabiliyorum. Özellikle yardımları için CİHAN HOCAMA teşekkürler...

Erkan Gülen

Teşekkürler akademi araba kullanmanın benim için zor olduğunu zannediyordum taki akademi sürücü kursuna gidene kadar bana o korkuyu yenmemi sağlayan ve şuan iddalı bi sürücü haline getiren akademi sürücü kursu çalışanlarına ve özellikle direksiyon hocama canı gönülden teşekkür ediyorum. Bence bu sektörde rakibiniz yok...

Zübeyir Erdoğan

Teşekkürlerrrr!!! şuan çalıştığım işte kullandığım arabanın tepesinde rahat rahat yayılmamı sağlıyan , süper pratik bu adamlara sonsuz teşekkürler!!!!

Miray Ay

Tuğçe hanımın güzel karşılaması ile başlıyor, Tezcan hocanın harika eğitimi ile hatalardan kurtulup Direksiyon egitiminizi tamamlıyorsunuz. Sonuçta kendi canınızı ve sevdiklerinizi taşıyorsunuz kaliteli yerden şaşmayın.

Binali B.

Tezcan hocama çok teşekkürler. Eğitimi mükemmel, sayesinde şuan trafiğe rahatlıkla çıkıyorum. Manuel ya da otomatik ikisini de kullanabiliyorum. Eğer özel derse ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurum.

Büşra Günaydın

Hocam, sabrınızdan ve eğitim kalitenizden dolayı teşekkürler. Çok faydalı bir eğitim oldu.

Tamer Avcı

Özel direksiyon dersi almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla Maltepe Akademiyi tavsiye edebilirim. Sabrı, eğitim kalitesi, özverili çalışma sistemi, sağladığı güven duygusu ve öğrettiği her şey için Hocama sonsuz teşekkürler...

Özgür Keser

Üzerimde emeği geçen hocalarıma sabırlarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim akademili olmak ayrıcalıktır :)

Seda Soydan

Akademiyi tercih ettiğim için çok mutluyum. Tezcan hocaya çok teşekkür ederim. Özellikle değerli Tezcan hocanın sabrı, tekniği ve anlatım şekli bana güven verdi. Kendileri sayesinde araç sürmeyi öğrendim ve ehliyeti almaya hak kazandım. Tuğçe hanımında ve güler yüzle yaklaşım tarzına teşekkürler. Bu işte çok başarılılar :) Başarılarınız daim olsun :)

Deniz Karaosman

Maltepe Akedemi sürücü kursunun ismine bakarak yazılmıştım. İyiki yazılmışım. Birbirinden değerli hocalardan oluşmuş bu birim özellikle Kurs hocaları sayesinde ehliyetimi aldım. Tuğçe hanımada karşılamalardaki güler yüzünden dolayı teşekkür ederim. Hep böyle kalmanız dileğiyle..

Ahmet Yankafa

Öncelikle bu kursa yazılırken ben bile bu kadar kısa zamanda bu kadar yol alacağımı düşünmemiştim gerçekten alanında 1 numara eğitim veriyorlar. Hocamın sabrı tecrübesi ve tekniği sayesinde tüm korkularımı yendim şuan araç kullanabiliyorum eğer sizinde ehliyetiniz var fakat araba kullanamıyor iseniz akademi sürücü kursuna yazılıp değerli hocalarından ders almalısınız. Tekrar Teşekkürler hocam :))

Rasim Topçu

Arkadaşlar merhaba; buradaki yorumları okuyarak hangi kursa gitmem gerektiğine karar vermiştim ve ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Direksiyon dersleri bir o kadar eğlenceli ve öğretici ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Direksiyon koltuğuna öncesinde hiç oturmayan ben :) Sınavları tek seferde geçebildim. Hocama sabırlarından, anlayışlarından, güler yüzlüğünden ve verdiği güven duygusundan dolayı çok çok çok teşekkür ederim. Eğitim / ehliyet almak için hangi kurs diye düşünmeyin artık canı gönülden dile getirmek gerekirse kesinlikle tercihiniz akademi olmalı. Her şey için tekrardan çok teşekkür ederim, tek kelimeyle harikasınız.

Tuğba Ömeroğlu

Teşekkürler CİHAN bey... :-))) Ehliyeti uzun yıllar önce almış olmama rağmen Trafiğe çıkacak cesareti bulamıyordum. İstanbulun yoğun trafiğinde yanımda oturarak bana güven veren Cihan beye yakın ilgisinden ve sabırlı yaklaşımından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca, Tuğçe hn.da bana verdikleri cesaretten dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Murat Akkaya

İşi Profesyonelinden Öğrenin.. Öncelikle Cihan Hocaya yakın ilgisi ve eğitimde göstermiş oldukları için teşekkür ederek başlamak istiyorum. Direksiyon ve araba sürme konusunda eksikliğiniz var ise mutlaka ama mutlaka profesyonel olarak yardım almanız şart. Profesyonel yardım arıyorsanız da mutlaka Maltepe Akademi ve Cihan Hoca ile çalışmalısınız derim. Bugüne kadar bana zor gelen konuların aslında kolay olduğunu sizlerde benim gibi tecrübe edeceksiniz. Eğitimlerin gerçekten iyi bir şekilde planlanmış ve sizin ihtiyacınıza yönelik olduğunu sizlerde benim gibi tecrübe edeceksiniz. Tekrardan teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Ferhat Efe

Uygun Fiyat-Kalite ve Güven Merhabalar, Maltepe Akademi Sürücü kursu ile tanışmam internet vasıtasıyla oldu. Eşten ve babadan araba öğrenilmez inancıyla yola çıktım. Araştırdım. Fiyatlar çok uçuktu. Ancak Akademi Sürücü Kursunun fiyatı çok cazip geldi. Telefonla bir heyecanla aradım. Hattın diğer ucunda benim içinde bulunduğum durumu, mutluluğumu, endişemi paylaşan Tuğçe Hn a çok teşekkürlerimi iletiyorum. Bana her konuda çok destek ve yardımcı oldu. Uygun fiyata kalite isteyenler için tavsiye ederim. Cihan Hocamıza da sabrından ve verdiği cesaretten dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Eğitimim pazartesi bitti ve cuma işe kendi aracımla geldim. Hepinize çok teşekkürü bir borç bilirim.

Aysun Sarıkaya

Teşekürler Akademi Sürücü Kursu, Arkadaşlar Ehliyeteimi başka Kurstan almıştım, araba alacağım ama kulanmayı bilmiyorum, arkadaşımın önerisiyle Akademi Kursundan 6 saat eğitim aldım başta sorsaydılar 6 saate sürücü olunurmu hayatta inanmazdım ama şimdi E5 teyim demekki oluyormuş

Yasemin Kaya

Ben araba kullanamam diye düşünen biriydim. Arkadaşımın ısrarı üzerine Akademi sürücü kursuna görüşmeye gittim. Tuğçe hanımın güler yüzü ve motive etmesi düşüncemi değiştirdi. Direksiyon derslerimi Savaş hocam la çalışmaya başladım ve sakinliği motivesi güler yüzü sayesinde araba kullanmaya başladım. Akademi sürücü kursu sayesinde ehliyetimi aldım. Kurs değilde aile ortamını gibi sıcakkanlı, güler yüzlüler. Çalışanlar ve hocalarımıza ilginiz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız Akademi Sürücü Kursu

Ayşe Kurçeren

Hem ögretim tarzı hem sabrı ve iyi iletişimi nedeniyle Cihan hocama teşekkürü borç bilirim. Araba kullanmakta tereddüt yaşayanlar için çok iyi bir tercih maltepe akademi. Bu durumdaki herkese şiddetle tavsiyemdir..

Cüneyt Utku Yüksekli

Bana araba kullanmak hayal gibi geliyordu imkansız diyordum ama cihan hoca sayesinde imkansızı başardım. Teşekkürler cihan hoca

Gizem Alkan

8 Yorum

 • 5/ 5

  Kursun tüm hocaları çok iyi. Direksiyon dersleri gezinti havasında çok verimli geçiyor, teorik eğitimlerde de Cihan hoca çok güzel anlatıyor. arabalar ve motorlar yeni model tertemiz, kesinlikle tavsiye edilicek bir kurs. Vadim hocanın profesyonel eğitimi sayesinde A2 ve B ehliyetlerimi tek seferde sıfır hatayla aldım.

  29 gün önce
 • 5/ 5

  Hayalkırıklığı yaratan bir kursdan sonra mükemmel hocayı bulduğum Maltepe Akademi Sürücü kursunda hiç düşünmeden eğitim alabilirsiniz. Işim gereği zaman darlığı yaşadığımdan,randevuları ayarlarken yardımcı olan Cihan beye ve cesaretlendiren sabırlı, ilk seferde sınavı geçmeli sağlayan VADİM hocaya sonsuz teşekkürler....

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Hiç bilmememe rağmen ilk sınava girişimde geçtim

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Başta Vadim Hocam olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitim verilen (A sınıfı ehliyet için) motorlar ve ekipmanların hepsi gayet yeni ve düzgün. Süreçle ilgili hem kursun hem de hocanın aksiyonları yerinde ve gayet başarılı. Kesinlikle herkese hem motor hem otomotiv ehliyeti için tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler. Vadim hocam sana ayrıca çok teşekkür ediyorum iyi ki varsın :)

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Vadim hoca on numara bes yıldız

  1 ay önce

Yorum gönderin

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?