Öncelikle yakınları başka kurslara gitmiş biri olarak şunu söyleyebilirim tek seferde hem elektronik hem direksiyon sınavını ilk seferde geçen ben oldum. Bu süreçteki katkılarından dolayı danışmanım Tuğçe Hanım'a, elektronik sınava hazırlayan ve ilk trafiğe çıkarken verdiği destekten ötürü Cihan Hoca'ya ve özellikle verdiği psikolojik destek, öğretme şekli ve anlayışı, profesyonel yaklaşımı için Başar Hoca'ya teşekkürü bir borç bilirim. Ehliyet alabilmenin haricinde bu kadar iyi ve profesyonel insanlar ile yolumun kesiştiği için de şanslı olduğumu düşünüyorum, herşey için teşekkürler...

Zeynep Uzun

Bugün itibari ile Vadim Özyurt Hoca'dan aldığım direksiyon eğitimimi tamamladım, 3 yıl önce ehliyetimi almıştım fakat trafiğe çıkacak cesaretim yoktu. Bu nedenle Maltepe Akademi'ye başvurdum. Vadim Hoca'nın yalnızca teknik bilgileri değil, bilgilerini aktarış tarzı da muazzamdı. Pozitif enerjisiyle tamamlamış olduğumuz eğitimler neticesinde artık tek başıma trafiğe çıkmaya hazırım. Eğitimim boyunca özellikle hangi konularda daha yetersiz, daha çok zorlanıyorsam, onun üzerine düştü. Bu yüzden başta Vadim Hocam olmak üzere, eğitime olanak tanıyan Maltepe Akademi'ye teşekkür ederim. =)

Irmak Telatar

İnternette araştırma yaparken Maltepe Akademi için oldukça iyi yorumlar okumuştum. Ayrıca motor kullanıcı arkadaşlarımızın önerisi üzerine Maltepe Akademiyi A sınıfı motor eğitimi için tercih ettim. Akademide Cihan Bey ve Vadim Bey ile tanışma fırsatına sahip oldum. Vadim Bey düzgün karakteri ve sakin yapısıyla motor eğitimi verirken bilgiyi ve tekniği doğru zamanda doğru noktada aktarmaya özen göstermektedir. Onun yaklaşımı motor eğitimi yanı sıra bir tutkunun paylaşımı şeklide bana yansımıştır. Ayrıca motorun kendimizden daha az tehlikeli olduğunu sorgulamamı sağlamıştır. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Motor sürüş tekniklerini detayları ile özümsemek isteyen herkese öneririm.

İrfan Ertiş

Arkadaşlar merhaba, ben A sınıfı ehliyet almak için internetten araştırma yaparken denk geldim, youtube’den eğitim videoları izlerken buldum, daha sonra isminin Vadim olduğunu öğrenmiş olduğum hocamın videolarını izledim çok açıklayıcı ve bilgili şekilde paylaşmışlardı, bunun üzerine gittim kayıt oldum gerek dersler boyunca Vadim hocamın vermiş olduğu bilgiler, gerek sürücü kursu müdürü Cihan bey ve sürücü kursundaki ismini bilmediğim ( kendisinden özür diliyorum ) bayan arkadaşın her aşamada göstermiş oldukları ilgi ve alaka sizi mutlu ediyor, işlerinizi son derece kolaylaştırıyorlar, kendilerine buradan bir kez daha çok teşekkür ediyorum, genel de böyle yorumlar yazmam ama buradan da kendilerine ayrıca teşekkür etmek istedim, gözünüz kapalı yazılabilirsiniz.

Mehmet Kahiye

Tavsiye üzerine geldim. İyi ki gelmişim. Muhteşem bir deneyim oldu. Nasıl geçti günler anlamadım. Derslerimi Vadim Hocam, Başar Hocam ve Cihan Hocam dan aldım. Hepsinden çok şey öğrendim. Tuğçe Hanım da bize her zaman yardımcı oldu. Kendi alanında 1 numara kurs. Sonsuz teşekkürler.

Kemal KOÇYİĞİT

Tavsiye üzerine geldim. İyiki gelmişim, çok memnun kaldım. Hiçbir şekilde araba sürmeyle ilgili bilgim yoktu, sıfırdan başlamıştım. Hocalar çok sabırlı ve öğrenebilmeniz için sonuna kadar çabalayıp öğretiyorlar. Hergün yeni bilgiler ediniyorsunuz ve dersler eğlenceli geçiyor. Sıfırdan başlamış biri olarak bugün sayenizde ehliyet sınavında başarılı oldum :) Teşekkür ederim maltepe akademi

Arzum AYDIN

Hangi kursa gitsem diye araştırma yaparken öncelikle sitelerine denk geldim. Herşeyi en ince detayına kadar öyle güzel anlatmışlardı ki hiç aklınızda soru işareti kalmıyordu. Sonra Vadim Hocayı gördüm, öyle anlaşılır eğitici Videolar çekilmişti ki tamam dedim bu kurs olucak. Zaten kursa gittiğinizde Tuğçe Hanım sizi tüm sevecenliğiyle karşıladığı için kararsız gitseniz bile tamam diyorsunuz :) vadim hoca Cihan hoca ve Tuğçe hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Bir kurs düşünün, size sizden daha çok güvenip ellerinden geleni yapıyorlar.

İlknur GÜZEL

Vadim hoca nın samimi tavırları gerçekten çok hoş ileride ki ehliyet büyütme ve farklı ehliyetlerde kesinlikle tercihim akademi :)

Berat ÇELİKER

Tavsiye üzerine Maltepe Akedemi kursuna geldim, geldiğim günden itibaren çok iyi bir karar verdiğimizi hissettim, ilk kapıdan girmemizle başlayan ilgi kurs sonuna kadar devam etti, dersler çok verimli geçti, dürüş denemelerine başladım, 3 ayrı öğretmenlerimizle ders aldık, hepsi işlerini o kadar severek yapıyor ki zaman doldurmak değil gerçekten öğretmek için çok çaba sarfettiler, ilk ders stresli geçti tabi ama o kadar güzel motive editorlar o kadar güzel destek oluyorlar ki, direksiyon sınavından çıktığımda sınav sorumlusu aynen şu cümleyi kullandı: çok iyi kullanıyorsun , bu kullanışı kursta mı öğrendin dedi. Bu cümleyi duyduysam sizlerin sayesindedir, herşey için çok teşekkür ederim ..

Melike YEŞİLTAŞ

Öncelikle hayatında motor kullanmak isteyen, hayalini kuran insanlardan birisi olarak ehliyet almak değil ön bir eğitim de almak niyetinde olduğumdan araştırmalarım sonucunda maltepe akademi ile karsilastım. Ben 3 hafta sonunda sınava girdim ve öncesinde tüm herşey ayrıntılı olarak tarafıma aktarıldı. Vadim hocayi anlatmaya gerek yok sanırım. Çok ilgili ve işini çok sevip iyi şekilde yönlendiren birisi. Tüm kadroya teşekkür ederim. Sırada ehliyeti almak kaldı.

Gökhan TUMAN

Maltepe Akademideki herkese yardımları, destekleri ve yönlendirmeleri için teşekkür ederim. Kayıt öncesi Tuğçe Hanım süreci çok açık aktardı. Cihan Bey her hafta ders saatlerimizin planlanması için hafta başından iletişime geçti, plan dahilinde kendime uyan en iyi saat aralıklarında ders yapma imkanı buldum. Her ne kadar kurs ve Vadim Hoca hakkındaki olumlu yorumlar nedeniyle Maltepe Akademiyi tercih etmiş olsam da hayatında scooter dahi kullanmamış biri olarak ilk ders öncesi epey çekincem vardı. Vadim Hoca sayesinde bu çekinceler uzun sürmedi. İlk günden sınav sonuna kadar motor üzerinde çok keyifli dersler yaptık. Her ders yeni bir şey öğrendim ve sonunda sınavda başarılı oldum. Motorsiklet kullanmak sadece gaz-fren-debriyaj-vites öğrenmekle olmuyor. Yolu ve etrafı da okumayı bilmeniz gerekiyor. İşte Vadim Hoca işe bununla başlıyor. Emniyet ve güvenliğiniz için anlattıklarını ilk ders heyecanıyla kulak ardı etmeyin. Her anlatılanı dikkatle dinleyin, her cümlenin faydasını göreceksiniz. Eğer motorsiklet ehliyeti almayı kafaya koyduysanız ve hangi kursa yazılacağınız konusunda herhangi bir fikriniz yoksa, boşa zaman harcamayın, Maltepe Akademiye kaydolun. Pişman olmazsınız.

Onur ÇELİK

Öncelikle bütün sabırlı ve size yapabileceğinizi hissettiren size sizden daha çok güvenen hocalarla çalışma fırsatı buluyorsunuz . Bütün sınav heyecanımı yatıştıran dinleyen anlayan ders değilde sanki benimle terapi yapan başar hocam size ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Aslı BERBER

Şimdı sizlere maltepe akademi sürücü kursunun diger kurslardan ayiran farkini yazacagim .ÖNCELIKLI TUĞÇE HANIMLA KONUSUYORSUNUZ SIZLERIN SORULARINIZ CEVAPLANDIRIYOR SONRASINDA ISE SIZLERE YAPACAKLARINIZI VE KURUMUN YAPACAKLARINI ANLATIYOR VE ANLATIKLARI HERSEYYI EKSIKSIZ YERINE GETIRIYORLAR FAZLASINI BILLE YAPIYORLAR. .ILK SUNU SOYLEDIM BEN SADECE ARABANIN ANAHTARINI BILIYORUM BASAR HOCAM GERISINI DE BEN GOSTERECEGIM ÖGRETECEGIM DEDI GOSTERMEYE BASLADI VE BEN ARABAYI KULANMAYI HİÇ BILMEYEN BİRİ OLARAK ÖGRENDIM EGITIMLERE ISE DIGER KURSTAKILER GIBI 2VE 3 KISIYLE CIKMIYORSUNUZ SADECE SIZE EGITIM VERILIYOR ASLA HAKKINIZI PAYLASMIYORLAR BASKALARIYLA VADIME HOCAM, CIHAN HOCAM, BASAR HOCAM ,TAMAMEN TECRUBELILER VE SIZLERIN HATALARINIZI SINAVA KADAR YOK EDIYORLAR SINAVDA TAMAMEN EKSIKSIZ VE HATA YAPAMADAN GECIYORSUNUZ SADECE EHLIYETI ALMANIZ ICIN VERMIYORLAR EGITIMI EHLIYETI ALDIGINIZ ZAMAN RAHTLIKLA TRAFIGE CIKABILIRSINIZ ÇÜNKÜ MALTEPE AKADEMI SIZLERE SADECE EHLIYET DEGIL KURALARI , TRAFIK ADABINI,INSAN CANININ DA NEKADAR DEGERLI OLDUĞUNU DA ÖĞRETIYOR. ISTE MALTEPE AKADEMININ FARKI OLURDA YAZDIKLARIMA INANAMASANIZ KAYDOLUN YAZDIKLARIMIN HEPSINI YASAYACAKSINIZ OZAMAN TEŞEKKÜR ETMEYI UNUTMAYIN BANA SEVGI VE SELAMLAR

Demet ERMİN

Kendimi çok şanslı hissettiğim doğrudur çünkü gerçekten inanılmaz keyifli komik ve bir o kadar rahat bir hoca ile çalıştım ben.. Cihan hoca diyorum başka da bişey demiyorum.. özel direksiyon dersi için ihtiyacım olan terapi gibi gelen rahat ve sakin mizacı benim çok şeyi çok güzel bir şekilde aklıma yazmama sebep oldu.. Size çok çok teşekkür ederim Cihan hocam.. Hâlâ söyledikleriniz aklımda merak etmeyin, silmedim hafızamı:) Ayrıca güler yüzlü Tuğçe hanım sizinle iletişimde olmak da çok zevkliydi:) 2 kez kelle koltukta gezmiş olsanız da bana güvendiğiniz için teşekkür ederim :) Hersey icin cok ayrica size ve Cihan hocama cok cok tesekkurler... Sevgiler, Saygılar herkese..

Feyza SİMAVİ

Merhabalar, Kursa arkadaşımın tavsiyesi ile yazıldım. Her derse halkalıdan gelip gitmeme rağmen hiç bir zaman zor gelmedi. Cihan hocamın güler yüzlü ve destekçi davranışı ve Vadim hocamın profesyonel eğitmenliği tartışılmaz sanırım. İlk sınavda da başarılı oldum. Daha önce hiçbir eğitimim ya da tecrübem olmamasına rağmen. Ayrıca belirtmeliyim ki bu kurs sizi sadece ehliyet alın mantığıyla eğitmiyor. Sizi gerçekten düşünerek neler kötü sonuçlar doğurur tekrar tekrar bahsediyor Vadim hoca. Herkese şüphesiz tavsiye ederim. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Mehmet Ali ŞIHBARAKLIOĞLU

Herkese katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Vadim hocam ve cihan hocam ile çok keyifli vakit geçirdim ikiside hoca yerine birer abiydi benim için çok güldük çok şeyler paylaştık kurs ortamı yerine bir aile ortamıydı. Yeni gelecek olanlara tavsiye ettiğim ve edeceğim bir yerdir.

N. Alp ÇELİKKANAT

Öncelikle saygı ve sevgilerimi sunarım bana göstermiş ilgiye karşı çok teşekürlerimi sunuyorum ehliyet sahibi olmak istiyorsanız tek adres MALTEPE AKADEMİSURUCU KURSU emeği geçen BAŞAR HOCAMA TEŞEKÜR EDERİM... CİHAN HOCAMADA hepimizden allah razı olsun

Şemsettin ÇAKMAK

Sürücü kursu araştırması yapmaya başladığımda telefonla ilk aradığım kurs Maltepe Akademi Sürücü Kursuydu. Telefonda ki enerji o kadar iyi geliyordu ki başka kurs bakmadım bile. Direkt gittim ve kayıt oldum. Bugün ehliyet sınavında başarılı oldum. Araç kullanmayı bilmezken ilk seferde başarılı olabilmemi çok değerli Cihan Hocama ve çok ilgili çok tecrübeli çok başarılı olan Maltepe Sürücü Kursu ekibine borçluyum. İyi ki dediğim bir tecrübe oldu. Cihan Hocanın eğitmenlik tecrübesi Harika! Kendinizi hem güvende hissediyorsunuz hemde dersler verimli ve eğlenceli geçiyor. Ona çok teşekkür ediyorum emeği üzerimde büyük.. son teşekkürümü ise öğrencilerle çok ilgili olan bizi hiç kırmayan herzaman bize göre ders ayarlamalarını yapan Tuğçe Hanıma teşekkür ediyorum.. Herkese severek ve gönülden tavsiye ediyorum. yolunuz mutlaka Maltepe Akademi Sürücü Kursundan geçsin. :)

İlker KURTULDU

Öğretmenleriyle, çalışanlarıyla, çizgisi ve başarılarıyla lider bir kurum Maltepe Akademi. Güler yüzünüz, ilginiz ve başarmamız için verdiğiniz emekler için teşekkürler. Sadece sınava yönelik değil trafikte karşılaşabileceğiniz her duruma karşı eğitim veren bir sürücü kursu arıyorsanız tek adres Maltepe Akademi. Tekrar tekrar teşekkürler hepinize...

Melih YALIMLI

Hic aklimda yokken almak icin arastirip,yorumlarin guzelliginden dolayi basvurdugum Maltepe Akademi Surucu Kursu sayesinde ehliyet sahibi oldum :) Asla kullanmam dedigim arabayi Başar Hocam bana resmen sevdirdi :) emeği ilgisi icin minnettarim

Sevil YILDIZ

 • 5/ 5

  Öncelikle saygı ve sevgilerimi sunarım bana göstermiş ilgiye karşı çok teşekürlerimi sunuyorum tafsiya üzerine gelmiştim bugün direksiyon sınavından geçtim ve çok mutluyum ehliyet sahibi olmak istiyorsanız tek adres MALTEPE AKADEMİSURUCU KURSU emeği geçen BAŞAR HOCAMA TEŞEKÜR EDERİM... CİHAN HOCAMADA hepimizden allah razı olsun

  2 ay önce
 • 5/ 5

  Öncelikle saygı, sevgilerimi ve hürmetlerimi sunarım ehliyet sahibi olmak istiyorsanız tek adres MALTEPE AKADEMİSURUCU KURSU emeği geçen BAŞAR HOCAMA TEŞEKÜR EDERİM... İLHAM HOCAMADA CİHAN HOCAMADA hepinizden allah razı olsun

  2 ay önce
 • 5/ 5

  Öncelikle kurs kayıt aşamasından derslere, direksiyon eğitiminden sınavlara kadar, tüm aşamalarada yanımda olan cihan hocama, direksiyon eğitimlerinde tüm bilgisini ve tecrübesini benimle paylaşan cüneyt hocama teşekkür ediyorum. Akademi sürücü kursunu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  11 ay önce
 • 5/ 5

  Bugün direksiyon sınavını geçmemde büyük emeği olan Doğan Hocam, Başar Hocam ve Özlem Hocama çok teşekkür ediyorum. Sabırlarından dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum :) Daha önce hiç direksiyon başına oturmamış olan bir kursiyer olarak bana direksiyon derslerinde deneyimlerini özverili bir şekilde aktardılar. Kursta aldığımız teorik dersleri sıkmadan en ince detayına kadar anlatan ve sürücü adaylarıyla iletişimlerini profesyonel olarak sağlayan Cihan Bey’ e de ayrıca teşekkür etmek isterim. Kaliteli bir sürücü eğitimi almak isteyen tüm adaylara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  1 yıl önce
 • 5/ 5

  Bugün sayelerinde direksiyon sınavını tekte geçtim. İlk defa sol koltuğa oturmuştum ve sadece derslerde aldığım eğitim ile süreci tamamladım, bireysel pratik yapma şansım bile yoktu. Anlayışlı ve yardımsever bir kurum. Önceliği sınavı geçmeye yönelik değil gerçekten araba kullanmayı öğretmek ve sürücü kazandırmak. Pek çok hoca ile çalışma fırsatım oldu başta Doğan Hoca'nın sabrına ve emeğine olmak üzere herkese teşekkür ederim. Düşünmeden öneririm herkese :)

  1 yıl önce

Yorum gönderin

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?