Az önce direksiyon sınavını geçtiğimin haberini aldım.Allah herkese kısmet etsin.Vadim Hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Aslında bütün hocalara teşekkür etmem gerekir. Hepsi baştan sona çok sıcakkanlı ve sabırlıydılar.Herkese tavsiye ederim.

Hazal Tangur

Seneler önce annemin ve ablamın ehliyet aldığı ve çok memnun kaldığı Maltepe Akademiden şimdi ben de ehliyet alıyorum. Hiç tereddüt etmeden gittiğim Maltepe Akademi de samimiyeti ve güleryüzüyle beni en iyi şekilde bilgilendiren,hiç bir sorumu cevapsız bırakmayan Tuğçe hanıma,desteklerini esirgemeyen Cihan hocaya ve tabi ki sabrı ve neşesiyle benim iyi bir sürücü olmam için çabalayan Vadim hocaya sonsuz teşekkürler.

Ecem Gelgeç

Bütün çalışanlara ve hocalarıma ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum hepsi işini seven insanlar ve bana çocukluğumdan beri hayalim olan B sınıfı ehliyeti almamda çok yardımcı oldular. Burayı tercih ettiğim için çok şanslı olduğumu ve özellikle direksiyon derslerinden de çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kesinlikle Maltepe Akademiyi herkese öneriyorum pişman olmayacaksınız :)

Mehmet Can Evirgen

Maltepe Akademi Sürücü Kursunu tesadüf eseri internet üzerinden bulmuş olmama rağmen sonuçları beni çok mutlu ve memnun etti. İlk öncelikle hocalardan bahsetmek isterim. Hocalar o kadar sabırlı ki siz kendi yanlışıniza tahammül edemiyorken bile hem yanlışınızı düzeltiyorlar hem de trafik psikolojinizi. Çok sıcak kanlı anlayışlı ve işlerini büyük bir özveri ile yapan insanlar.. gerçekten örnek alınması gereken bir çalışma sistemi... Zaman kavramını bir tarafa bırakıp sadece sizi eğitmeye odaklanmaları karşısında kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır.....Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Kılıçarslan

Öncelikle Benim için çok büyük önemi olan bu hayalimi gerçekleştiren Maltepe Akademi Sürücü kursuna bu teşekkürü gerçekten borç bilirim.Kursa ilk gittiğimizde bizi güleryüzüyle karşılayan konuştukları ve anlattıklarıyla güven veren, hiçbirşeyi atlamadan anlatan, tek tek bizimle uğraşan başta Tuğçe hanıma,bize öğrettiği net bilgilerle sınavlara hazırlayan, bugün ki direksiyon sınavımda beni yalnız bırakmayıp yanımda olan Cihan hocama,Bu Senin için kan almaktan daha kolay diyen bugün heyecanımı paylaştığım, bana Canla yürekle destek veren Başar hocama, Ve benim direksiyon derslerimde hep yanımda olan bize sabırla birşeyleri öğretmeye çalışan benim çılgın hocam Vadim hocaya herşey için ÇOK ÇOK ÇOK teşekkür ederim. Gerçekten bir kurstan çok daha fazlası...Araştırdığım gördüğüm EN güzel,EN bilgili,EN ilgili Sürücü kursu arkadaşlarım sınavdan geçtiklerini bile kendileri meb den öğrenirken bizim telefonumuza kurstan msj atıldı tek tek. hiç düşünmeden gelmelisiniz. BURASI GERÇEKTEN EFSANE...Herşey için tekrar sonsuz Teşekkür ederimm...

Nazife Şanlı

İnternette sürücü kursları ile ilgili yaptığım uzun süreli araştırma sonucu aralarında en iyi olanın Maltepe Akademi Sürücü Kursu olduğunu gördüm ve bilgi almak için kursa gittim. Tuğçe Hanım bize karşı çok ilgiliydi kayıt öncesi ve kayıt sonrası her sorumuzu yanıtlayıp bizi bilgilendirdi. Kursumuzun müdürü Cihan Hocamın teorik dersleri çok güzeldi. Her türlü bilgiyi bize verdi, sınavda çıkabilecek her türlü soruyu cevapladı. Vadim ve Başar Hocalarımın araç içinde/dışında sergiledikleri sakin davranışlar ile rahatladım. Hocalarımın bana güveni benimde kendime güvenmeme yardımcı oldu. Sınav öncesi bana verdikleri motivasyon ile sınavda heyecan ve stres yaşamadım. Bugün 20 Ağustos 2017 direksiyon sınavından başarı ile geçtim. Bu başarıda Maltepe Akademi ailesinin katkısı çok büyük. Onlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle tavsiye edeceğim tek sürücü kursu; Maltepe Akademi.

Semih Yandık

Özellikle Tuğçe hanıma ve yine özellikle Başar hocama çok teşekkür ederim. Onların sayesinde ehliyetime kavuştum. Tüm akademi ailesine sevgi ve saygılarımı sunarım.

Ensur Ayral

Müşteri memnuniyeti cok iyi ve basarılı 8 saat sonunda artık korkusuz trafiğe çıkabiliyorum teşekkürler

Gül Akyüz

Ticari amaç gütmeden desteğini esirgemeyen öğrenciden çok arkadaş gibi hissettiren özverili hocalarım(özellikle Cihan, Başar ve Vadim) ve değerli ekip çalışanlarına(özellikle Tuğçe) samimi teşekkürlerimi iletmek isterim.

Elif Ordu

Maltepe Akademi ile ilgili yapılan tüm iyi yorumlara gönülden katılıyorum. Çok kaliteli ve standartları yüksek bir eğitim kurumu. Ders programlarını hazırlayan ve çoğu zaman ders yazarken kişisel isteklerinizi kırmayan Cihan Bey ve kayıtlarda yardımcı olan Tuğçe Hanım gibi nazik ve samimi çalışanları da cabası. Bununla birlikte, kursla ilgili özellikle üzerinde durmak istediğim en büyük artı Vadim Hocadır. "Ben sınava öğrenci yetiştirmem, benim için önemli olan düzgün motor kullanmanızdır" diyen ve bu sözünü verdiği derslerle destekleyen gerçek bir hoca... Kendisinin öğrencisi olup da motor kullanmayı öğrenememek ve ayrıca destekleyici, sabırlı tavırları ve dostane yaklaşımlarından ötürü kendisini sevmemek imkansızdır. Benim gibi bir insanın bile A ehliyet almasında çok büyük hakkı olan sevgili Vadim Hocama ve Maltepe Akademiye sonsuz teşekkürler :)

Esra Tokat

Profesyonel bakış açısı aynı zamanda samimiyetleri ile memnun kalmamak mümkün değil.Yönetimde Cihan hocam ,Tuğçe hanımcım ve değerli hocalarım Başar ve Vadim hocam hepsi seferber olarak sizin için en iyisini yapmak istiyorlar,planlayıp size güvenli bir sürücü olmanız trafikte can güvenliğinizi riske atmadan herşeyi eksiksiz olarak öğretiyorlar.Ayrıca sadece sizin değil diğer sürücü ve yayalara karşı trafik adabının üzerinde öyle güzel duruyorlar ki sizden asla bir trafik canavarı olamıyor:) Keşke herkes ehliyet için Maltepe Akademiyi seçse iddia ediyorum kazaların bir çoğunun önüne geçilir.Evimin yakınında sürücü kursları olmasına rağmen daha uzak olmasına karşın Maltepe Akademiyi seçmekle en doğru kararı verdim.Her saatini eksiksiz müfredata uygun vererek aklıda hiç bir soru işareti bırakmayan mükemmel kadroya sonsuz teşekkürler.Sayenizde trafik fobimi yenerek ehliyetime kavuştum.Bir kez daha hepinize sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim .Saygı ve sevgilerimle.

Yeliz Yıldız

Hocalar gerçekten çok ilgili ve sabırlıydılar, dersler zevkli ve dolu geçti. Sınavda da hiç strese girmeye gerek olmadığını fark ettim. Rahat bir şekilde girip çıktım, Başar hoca sağ olsun. :D Vadim, Cihan, Başar hocama verdikleri eğitim için; Tuğçe hanıma da gösterdiği güleryüz ve ilgi için çok teşekkür ediyorum.

Mert Şahin

Eğitim almadan ve bol pratik yapmadan kimse trafiğe çıkmamalı. Bu kursla hakikaten kursun ve pratiğin önemini gördüm. Kesinlikle bilenlerle çalışmak, yaklaşımı yapıcı olan hocalarla pratik yapmak önemliymiş. Hepsi insan gibi insanlar. İşi biliyorlar da.

Muhsin Y.

En son 10 yıl önce trafiğe çıkmıştım küçükte bir kazam vardı ogün den beri korkuyordum biraz internetten araştırdım özel ders için maltepe akademi dikkatimi çekti yorumlar filan gerçektende güzel ilgileri ve ala kaları için çok teşekkür ediyorum hocama minnettarım sabırlı ve güler yüzlü bugün sekizinci dersimdi ve ben çok rahattım tekrar tekrar Teşekkürler........

Saniye Demirtaş

Başta Vadim hoca olmak üzere tüm eğitmenlere ve Cihan Beye çok teşekkür ederim. bütün ekip güler yüzlü saygili ve ilgili.en ufak sorununuzda hemen yardımcı oluyorlar. Vadim hoca gibi bir eğitmen varsa yanınızda herşey daha da kolay oluyor.tekrar çok teşekkür ederim.

Vasile Moisei

İnternetteki araştırmalarım sonucu bulduğum Maltepe Akademi Sürücü Kursu sayesinde ilk seferde A sınıfı ehliyet sınavımı hatasız olarak geçtim.Hem kurs hem Vadim Hocaya gerçekten olabilecekleri en ilgili şekilde ve güler yüzle bu eğitimi sağladıkları için teşekkür ederim. Vadim Hoca gerçekten size hatalarınızı göstererek amacı size ehliyet aldırmak değil bu işi öğretmek olarak işini severek yapıyor. Maltepe Akademi Sürücü Kursunu motosiklet ehliyeti için kesinlikle tavsiye ederim.

Çağrı Soylu

Motosiklet eğitimi konusunda Maltepe Akademi Sürücü Kursundan çok memnun kaldım. Vadim Beye ve Cihan Beye işlerini yaparken göstermiş oldukları özenden dolayı teşekkür ederim.

Cem Ülgür

Öncelikle yorumuma kurs hocalarıma teşekkür ederek başlamak isterim Kurs dönemi boyunca göstermiş oldukları ilgi ve alakayla Akademi farkını bize yaşattınız Hocalarımızın derslerde ve eğitimlerde birebir ilgi ve özverilerin meyvesini bugün sınavda aldık Hatalarımızı eksiklerimizi hoşgörü ve itinayla üzerine giderek bize Telafi ettirdiler özgüven ve tecrübe kattılar tüm ekip ve hocalarımıza tekrar tekrar teşekkür ederim BAŞARILARIN DEVAMI İÇİN AKEDEMİ EKİBİNE YÜREKTEN BAŞARILAR DİLİYORUM SİZ KUSURSUZ BİR KADROSUNUZ

Müjdat Özdemir

Merhaba Kurs personelinin ilgi alaka ve güler yüzü Vadim hocanın performansı ve enerjisi bana da bir A sınıfı ehliyet kazandırdı Teşekkürler Maltepe Akademi :)

Murat Şevki Yavuz

Eğer otomobil veya motorsiklet ehliyeti almak istiyorsanız gitmeniz gereken tek adres Akademi sürücü kursu. Motorsiklet ehliyetimi Akademi sayesinde kazandım. İlk günden son ana kadar sıcak, samimi ama bir o kadar profesyonel bir kurum Akademi. Emeğinizi ve paranızı başka yerlerde heba etmeyin derim bence. Başka kurumları da tecrübe etmiş biri olarak konuşuyorum. Doğru adres kesinlikle ama kesinlikle Akademi sürücü kursu.

Güray Teoman

65 Yorum

 • 5/ 5

  Yaptığım arastirmalar sonucunda yapılan yorumların samimiyetine inanarak geldigim ve asla pisman olmadığım kurs. Cihan beye tum surec boyunca yapmis oldugu bilgilendirmeler ve teorik dersleri icin, tum direksiyon hocalarima fakat özellikle Doğan hocama cok teşekkürler. Bütün trafik derslerine kendisiyle ciktim ve ilk seferde de direksiyon sinavini basariyla tamamladim. Analitik bakis açısıyla ezbere degil sebep sonuc ilişkisi ile olan anlatimlari, sakinligi, muhabbeti icin kendisine cok teşekür ederim.

  9 gün önce
 • 5/ 5

  Özel ders için gelmiştim bu kursa iyiki de gelmişim. Şansıma Doğan hocayla birlikte yaptık bu dersleri. Kendisi bana hem trafikle hem de hayatla ilgili bir sürü şey öğretti. Gerçekten öğretim ve çalıştırma biçimi çok pratik ve öğretici. Kursa ve özellikle Doğan hocama çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

  24 gün önce
 • 5/ 5

  Dün itibariyle B sınıfı manuel direksiyon sınavından tek seferde geçmemi sağlayan Doğan Hocama sonsuz minnettarım. Bugüne kadar hiç direksiyon başına geçmemiş biri olarak eğer tek seferde direksiyon sınavını geçebiliyorsam bu Doğan hocam sayesindedir. İlk dersimizi hatırlıyorum direksiyonun başına korkarak geçmiştim hatta geçmek istememiştim. Doğan Hocam sayesinde kendime olan özgüvenim yerine geldi. Gerek samimiyeti gerek mizacı olsun ama en önemlisi öğretme şekli tek kelimeyle mükemmel kendisine 1000 kerede teşekkür etsem yetmez. En başta sınavı nasıl geçersin mantığıyla değil de nasıl iyi bir sürücü olursun felsefesiyle hocalık yapıyor ki bence bu çok önemli bir nokta çünkü sınavı geçmek marifet değil önemli olan püf noktalarını, mantığını öğrenerek ehliyeti alabilmek. Bütün bu saydıklarım Doğan hocamın sayesinde gerçekleşti kendisinin öğretme şekline, özgüven aşılamasına, en çok da sabrına hayranım. Umarım herkes Doğan hocadan ders alabilme şansını elde eder ki Maltepe Akademiye gittiğinizde ilk soracağınız kişi Doğan Hocam olmalı. Yakın zamanda otomatik vites içinde ders almak istiyorum ve düşünmeden arayacağım kişi şüphesiz Doğan hocam olacak. Değerli vaktini bana ayırdığı için çok ama çok teşekkür ederim sizi hiç unutmayacağım hocam İyi ki yolumuz keşişti. Cihan Bey’e yardımları ve desteği için ve diğer hocalarıma da sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Cihan hocam ve Vadim hocam göstermiş olduğunuz teknikler ve vermiş olduğunuz bilgiler için çok çok teşekkür ederim.Sayenizde 42 yaşında ilk defa motorla tanışan birisi olarak başarılı oldum.Emeğinize sağlık başarılarınızın daimi olması dileği ile saygılar.İyiki Maltepe Akademi ile tanışma fırsatı buldum.Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Burak TAŞTEKİN

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Öncelikle herkese merhaba. Ben yıllar boyunca ehliyet almaktan ve araba kullanmaktan hep çekinmiş, ehliyet almamak için çeşitli bahaneler üretmiş biriydim. Sonunda bir gün ehliyet almaya kesin karar verdiğimde çevremdeki kursları araştırdım ve Akademi Sürücü Kursu'na denk geldim. Hakkındaki olumlu yorumları görünce kayıt oldum ve kurs serüvenim böylece başlamış oldu. Teorik eğitimde de direksiyon eğitiminde de bütün hocalarımız her soruya anlaşılır şekilde yanıt veriyor ve asla sıkıntı yaşamıyorsunuz. Direksiyon eğitimine başlarken az önce de bahsettiğim çekincelere sahipken hocalarımızın soğukkanlı ve tecrübeli tavırlarıyla birlikte bana vermiş oldukları tavsiyeler sayesinde araba kullanmanın çekindiğim kadar zor olmadığını hatta oldukça zevkli olduğunu fark etmiş oldum. Vadim Hocam, Başar Hocam, Doğan Hocam, Nefise Hocam ve Cihan Hocam'a verdikleri bütün emekler için teşekkür ediyorum. Onların verdikleri emekler olmasa bugün belki direksiyon sınavını geçmiş birisi değil, hala trafiğe çıkmaktan korkan birisi olurdum. İleride motosiklet ehliyeti almayı da düşünüyorum ve tercihim hiç tartışmasız yine Akademi olacak.

  2 ay önce

Yorum gönderin

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?