Az önce direksiyon sınavını geçtiğimin haberini aldım.Allah herkese kısmet etsin.Vadim Hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Aslında bütün hocalara teşekkür etmem gerekir. Hepsi baştan sona çok sıcakkanlı ve sabırlıydılar.Herkese tavsiye ederim.

Hazal Tangur

Seneler önce annemin ve ablamın ehliyet aldığı ve çok memnun kaldığı Maltepe Akademiden şimdi ben de ehliyet alıyorum. Hiç tereddüt etmeden gittiğim Maltepe Akademi de samimiyeti ve güleryüzüyle beni en iyi şekilde bilgilendiren,hiç bir sorumu cevapsız bırakmayan Tuğçe hanıma,desteklerini esirgemeyen Cihan hocaya ve tabi ki sabrı ve neşesiyle benim iyi bir sürücü olmam için çabalayan Vadim hocaya sonsuz teşekkürler.

Ecem Gelgeç

Bütün çalışanlara ve hocalarıma ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum hepsi işini seven insanlar ve bana çocukluğumdan beri hayalim olan B sınıfı ehliyeti almamda çok yardımcı oldular. Burayı tercih ettiğim için çok şanslı olduğumu ve özellikle direksiyon derslerinden de çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Kesinlikle Maltepe Akademiyi herkese öneriyorum pişman olmayacaksınız :)

Mehmet Can Evirgen

Maltepe Akademi Sürücü Kursunu tesadüf eseri internet üzerinden bulmuş olmama rağmen sonuçları beni çok mutlu ve memnun etti. İlk öncelikle hocalardan bahsetmek isterim. Hocalar o kadar sabırlı ki siz kendi yanlışıniza tahammül edemiyorken bile hem yanlışınızı düzeltiyorlar hem de trafik psikolojinizi. Çok sıcak kanlı anlayışlı ve işlerini büyük bir özveri ile yapan insanlar.. gerçekten örnek alınması gereken bir çalışma sistemi... Zaman kavramını bir tarafa bırakıp sadece sizi eğitmeye odaklanmaları karşısında kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır.....Herkese tavsiye ediyorum.

Derya Kılıçarslan

Öncelikle Benim için çok büyük önemi olan bu hayalimi gerçekleştiren Maltepe Akademi Sürücü kursuna bu teşekkürü gerçekten borç bilirim.Kursa ilk gittiğimizde bizi güleryüzüyle karşılayan konuştukları ve anlattıklarıyla güven veren, hiçbirşeyi atlamadan anlatan, tek tek bizimle uğraşan başta Tuğçe hanıma,bize öğrettiği net bilgilerle sınavlara hazırlayan, bugün ki direksiyon sınavımda beni yalnız bırakmayıp yanımda olan Cihan hocama,Bu Senin için kan almaktan daha kolay diyen bugün heyecanımı paylaştığım, bana Canla yürekle destek veren Başar hocama, Ve benim direksiyon derslerimde hep yanımda olan bize sabırla birşeyleri öğretmeye çalışan benim çılgın hocam Vadim hocaya herşey için ÇOK ÇOK ÇOK teşekkür ederim. Gerçekten bir kurstan çok daha fazlası...Araştırdığım gördüğüm EN güzel,EN bilgili,EN ilgili Sürücü kursu arkadaşlarım sınavdan geçtiklerini bile kendileri meb den öğrenirken bizim telefonumuza kurstan msj atıldı tek tek. hiç düşünmeden gelmelisiniz. BURASI GERÇEKTEN EFSANE...Herşey için tekrar sonsuz Teşekkür ederimm...

Nazife Şanlı

İnternette sürücü kursları ile ilgili yaptığım uzun süreli araştırma sonucu aralarında en iyi olanın Maltepe Akademi Sürücü Kursu olduğunu gördüm ve bilgi almak için kursa gittim. Tuğçe Hanım bize karşı çok ilgiliydi kayıt öncesi ve kayıt sonrası her sorumuzu yanıtlayıp bizi bilgilendirdi. Kursumuzun müdürü Cihan Hocamın teorik dersleri çok güzeldi. Her türlü bilgiyi bize verdi, sınavda çıkabilecek her türlü soruyu cevapladı. Vadim ve Başar Hocalarımın araç içinde/dışında sergiledikleri sakin davranışlar ile rahatladım. Hocalarımın bana güveni benimde kendime güvenmeme yardımcı oldu. Sınav öncesi bana verdikleri motivasyon ile sınavda heyecan ve stres yaşamadım. Bugün 20 Ağustos 2017 direksiyon sınavından başarı ile geçtim. Bu başarıda Maltepe Akademi ailesinin katkısı çok büyük. Onlara buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle tavsiye edeceğim tek sürücü kursu; Maltepe Akademi.

Semih Yandık

Özellikle Tuğçe hanıma ve yine özellikle Başar hocama çok teşekkür ederim. Onların sayesinde ehliyetime kavuştum. Tüm akademi ailesine sevgi ve saygılarımı sunarım.

Ensur Ayral

Müşteri memnuniyeti cok iyi ve basarılı 8 saat sonunda artık korkusuz trafiğe çıkabiliyorum teşekkürler

Gül Akyüz

Ticari amaç gütmeden desteğini esirgemeyen öğrenciden çok arkadaş gibi hissettiren özverili hocalarım(özellikle Cihan, Başar ve Vadim) ve değerli ekip çalışanlarına(özellikle Tuğçe) samimi teşekkürlerimi iletmek isterim.

Elif Ordu

Maltepe Akademi ile ilgili yapılan tüm iyi yorumlara gönülden katılıyorum. Çok kaliteli ve standartları yüksek bir eğitim kurumu. Ders programlarını hazırlayan ve çoğu zaman ders yazarken kişisel isteklerinizi kırmayan Cihan Bey ve kayıtlarda yardımcı olan Tuğçe Hanım gibi nazik ve samimi çalışanları da cabası. Bununla birlikte, kursla ilgili özellikle üzerinde durmak istediğim en büyük artı Vadim Hocadır. "Ben sınava öğrenci yetiştirmem, benim için önemli olan düzgün motor kullanmanızdır" diyen ve bu sözünü verdiği derslerle destekleyen gerçek bir hoca... Kendisinin öğrencisi olup da motor kullanmayı öğrenememek ve ayrıca destekleyici, sabırlı tavırları ve dostane yaklaşımlarından ötürü kendisini sevmemek imkansızdır. Benim gibi bir insanın bile A ehliyet almasında çok büyük hakkı olan sevgili Vadim Hocama ve Maltepe Akademiye sonsuz teşekkürler :)

Esra Tokat

Profesyonel bakış açısı aynı zamanda samimiyetleri ile memnun kalmamak mümkün değil.Yönetimde Cihan hocam ,Tuğçe hanımcım ve değerli hocalarım Başar ve Vadim hocam hepsi seferber olarak sizin için en iyisini yapmak istiyorlar,planlayıp size güvenli bir sürücü olmanız trafikte can güvenliğinizi riske atmadan herşeyi eksiksiz olarak öğretiyorlar.Ayrıca sadece sizin değil diğer sürücü ve yayalara karşı trafik adabının üzerinde öyle güzel duruyorlar ki sizden asla bir trafik canavarı olamıyor:) Keşke herkes ehliyet için Maltepe Akademiyi seçse iddia ediyorum kazaların bir çoğunun önüne geçilir.Evimin yakınında sürücü kursları olmasına rağmen daha uzak olmasına karşın Maltepe Akademiyi seçmekle en doğru kararı verdim.Her saatini eksiksiz müfredata uygun vererek aklıda hiç bir soru işareti bırakmayan mükemmel kadroya sonsuz teşekkürler.Sayenizde trafik fobimi yenerek ehliyetime kavuştum.Bir kez daha hepinize sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim .Saygı ve sevgilerimle.

Yeliz Yıldız

Hocalar gerçekten çok ilgili ve sabırlıydılar, dersler zevkli ve dolu geçti. Sınavda da hiç strese girmeye gerek olmadığını fark ettim. Rahat bir şekilde girip çıktım, Başar hoca sağ olsun. :D Vadim, Cihan, Başar hocama verdikleri eğitim için; Tuğçe hanıma da gösterdiği güleryüz ve ilgi için çok teşekkür ediyorum.

Mert Şahin

Eğitim almadan ve bol pratik yapmadan kimse trafiğe çıkmamalı. Bu kursla hakikaten kursun ve pratiğin önemini gördüm. Kesinlikle bilenlerle çalışmak, yaklaşımı yapıcı olan hocalarla pratik yapmak önemliymiş. Hepsi insan gibi insanlar. İşi biliyorlar da.

Muhsin Y.

En son 10 yıl önce trafiğe çıkmıştım küçükte bir kazam vardı ogün den beri korkuyordum biraz internetten araştırdım özel ders için maltepe akademi dikkatimi çekti yorumlar filan gerçektende güzel ilgileri ve ala kaları için çok teşekkür ediyorum hocama minnettarım sabırlı ve güler yüzlü bugün sekizinci dersimdi ve ben çok rahattım tekrar tekrar Teşekkürler........

Saniye Demirtaş

Başta Vadim hoca olmak üzere tüm eğitmenlere ve Cihan Beye çok teşekkür ederim. bütün ekip güler yüzlü saygili ve ilgili.en ufak sorununuzda hemen yardımcı oluyorlar. Vadim hoca gibi bir eğitmen varsa yanınızda herşey daha da kolay oluyor.tekrar çok teşekkür ederim.

Vasile Moisei

İnternetteki araştırmalarım sonucu bulduğum Maltepe Akademi Sürücü Kursu sayesinde ilk seferde A sınıfı ehliyet sınavımı hatasız olarak geçtim.Hem kurs hem Vadim Hocaya gerçekten olabilecekleri en ilgili şekilde ve güler yüzle bu eğitimi sağladıkları için teşekkür ederim. Vadim Hoca gerçekten size hatalarınızı göstererek amacı size ehliyet aldırmak değil bu işi öğretmek olarak işini severek yapıyor. Maltepe Akademi Sürücü Kursunu motosiklet ehliyeti için kesinlikle tavsiye ederim.

Çağrı Soylu

Motosiklet eğitimi konusunda Maltepe Akademi Sürücü Kursundan çok memnun kaldım. Vadim Beye ve Cihan Beye işlerini yaparken göstermiş oldukları özenden dolayı teşekkür ederim.

Cem Ülgür

Öncelikle yorumuma kurs hocalarıma teşekkür ederek başlamak isterim Kurs dönemi boyunca göstermiş oldukları ilgi ve alakayla Akademi farkını bize yaşattınız Hocalarımızın derslerde ve eğitimlerde birebir ilgi ve özverilerin meyvesini bugün sınavda aldık Hatalarımızı eksiklerimizi hoşgörü ve itinayla üzerine giderek bize Telafi ettirdiler özgüven ve tecrübe kattılar tüm ekip ve hocalarımıza tekrar tekrar teşekkür ederim BAŞARILARIN DEVAMI İÇİN AKEDEMİ EKİBİNE YÜREKTEN BAŞARILAR DİLİYORUM SİZ KUSURSUZ BİR KADROSUNUZ

Müjdat Özdemir

Merhaba Kurs personelinin ilgi alaka ve güler yüzü Vadim hocanın performansı ve enerjisi bana da bir A sınıfı ehliyet kazandırdı Teşekkürler Maltepe Akademi :)

Murat Şevki Yavuz

Eğer otomobil veya motorsiklet ehliyeti almak istiyorsanız gitmeniz gereken tek adres Akademi sürücü kursu. Motorsiklet ehliyetimi Akademi sayesinde kazandım. İlk günden son ana kadar sıcak, samimi ama bir o kadar profesyonel bir kurum Akademi. Emeğinizi ve paranızı başka yerlerde heba etmeyin derim bence. Başka kurumları da tecrübe etmiş biri olarak konuşuyorum. Doğru adres kesinlikle ama kesinlikle Akademi sürücü kursu.

Güray Teoman

 • 5/ 5

  Daha önce araba kullanmamış biri olarak bir türlü ehliyetimi almaya cesaret edemiyordum. Maltepe Akademi sayesinde bütün endişe ve korkularım yok oldu. Sınavları tek seferde başarıyla geçtim. Vadim Hoca, Başar Hoca, Cihan Hoca ve ismini hatırlayamadığım eğitmenlerime sonsuz teşekkür ederim. Özellikle Vadim Hocaya sabrı ve emeği için ne kadar teşekkür etsem az. İşini inanılmaz seviyor ve enerjisiyle sizin de araba sürme isteğiniz artıyor. İyi ki bu kursa geldim ve herkese gözüm kapalı öneririm :)

  25 gün önce
 • 5/ 5

  Arabayla hiç bir ilgim olamamasına rağmen iki sınavıda ilk seferde geçtim. Tabii ki bunu maltepe akademiyle başardım. Sevgili Nefise hocaya sabrından ve öğretiş tarzından dolayı teşekkür ederim ayıca cihan beyinde katkısı göz ardı edilemez. Kısacası başarıma katkısı olan herkese teşekkürler

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Maltepe Akademi Sürücü Kursundaki tüm hocalara teşekkür ediyorum. Derslerimizin saatlerini ayarlayan Cihan Hoca ve hepsinden 2-3 ders aldığım Başar Hoca, Nefise Hoca ve Özlem Hocalara ayrı ayrı çok teşekkür ederim, her birinden farklı şeyler öğrendim ve direksiyon sınavında hepsi çok işe yaradı. Bu öğrendiklerim sayesinde 15 yıl gecikmeli olarak ehliyetimi almaya ilk denemede hak kazandım. Tekrar çok teşekkür ederim.

  2 ay önce
 • 5/ 5

  İnternette araştırma yaparken Maltepe Akademi için oldukça iyi yorumlar okumuştum. Bugün itibari ile Doğant Hoca'dan aldığım özel direksiyon eğitimimi tamamladım, 20 yıl önce ehliyetimi almıştım fakat trafiğe çıkmamıştım, Doğan Hoca'nın yalnızca teknik bilgileri değil, bilgilerini aktarış tarzı da muazzamdı. Pozitif enerjisiyle tamamlamış olduğumuz eğitimler neticesinde artık tek başıma trafiğe çıkmaya hazırım. Eğitimim boyunca özellikle hangi konularda daha yetersiz, daha çok zorlanıyorsam, onun üzerine düştü. Bu yüzden başta Doğan Hocam'a ve Maltepe Akademi'ye teşekkür ederim. =)

  5 ay önce
 • 5/ 5

  Merhaba, Nefise hocadan aldığım dersler ile direksiyon sınavını 2.kerede geçtim. Gerçekten gerek hocalar olsun gerek ise kurs sahibi cihan bey olsun çok ilgililer iyiki burayı tercih etmişim. İlk günden son güne kadar çok ilgili bir ekip ile birlikte çalışıyorsunuz.Tüm hocalar çok kıymetli ve güzel insanlar.

  6 ay önce

Yorum gönderin

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?